Pioneering for You

Patarimai kaip pasirinkti siurblį

Kaip mus rasti

WILO Lietuva UAB

Panerių g. 51-210. Darbo laikas: pirm. - penk., 8:30-17:00


03160 Vilnius

Contact us

Patarimai kaip pasirinkti siurblį

Visų pirma, kad ir kaip tai paprastai beskambėtų, reikia tiksliai žinoti kokiai sistemai siurblį renkamės. Tiktai teisingai, pagal paskirtį naudodami siurblį galime būti tikri, dėl jo ilgaamžiškumo ir sklandaus jo darbo. Paprastas pavyzdys. Norime išsirinkti siurblį, kuris turėtų sukelti slėgį indvidualiame name. Turime įvadą iš gyvenvietės ar miesto tinklų, tačiau slėgis jame per mažas (tarkime iš antro aukšto sanmazgo dušo vanduo teka per silpnai). Tokiu atvejų nereiketų rinktis savisiurbių siurblių, kurie yra skirti pumpuoti vandenį iš šulinių ar talpų, nes didesnis slėgis prieš siurblį gali stipriai pažeisti pasiurbimui skirtas hidraulikos dalis.

Tokių pavyzdžių galima būtų išvardinti kiekvienai sistemai, todėl pradžioje svarbiausia tiksliai žinoti, kam jūs perkat siurblį ir ką su juo pumpuosite.

Renkantis siurblį bet kokiai sistemai reikia žinoti du sistemos parametrus: sistemos debitą (kokį vandens kiekį siurblys turi perpumpuoti per laiko vienetą) bei sistemos pasipreišinimą (kokį slėgį turi išvystyt siurblys). Toliau aptarsime kaip pasirinkti siurblį pagal atskiras sistemas.

Kaip pasirinkti cirkuliacinį šildymo sistemos siurblį

Mes pasiruošę Jums padėti

Skambinkite

T +370 5 213 6495

F +370 5 213 6495

Dalintis